Arısan
 
Arısan
ANASAYFA ASANSÖR HAKKINDA İLETİŞİM
Arex
 
Yük Asansörleri
Yük AsansörleriEsas itibariyle yük taşımak için öngörülmüş olmakla beraber insan nakli içinde kullanılırlar. Kabin büyüklüğü, hızı ve tasıma kapasitesi öngörülen yüke göre boyutlandırılmıştır. Donanım ve konstrüksiyonu basit tutulmuştur.

Sürekli büyük yüklerle yüklendiklerinden çalışma emniyeti ve güvenirliliğine büyük özen göstermek gerekir. Tesis edildiği binanın en zor şartlarına göre tasarlanan yük asansörlerimiz, 500 Kg. dan 10.000 Kg'a kadar çeşitli kapasitelerdedir.

Tahrik düzeni ise makinalı veya hidroliktir. Seyir mesafesinin çok olmadığı orta yükseklikte binalarda hidrolik çözümlerimiz ile hem konforlu bir seyir yaşayabilir hem de işletme maliyeti açısından oldukça önemli bir tasarruf sağlayabilirsiniz.

Yük asansörleri 630 Kg, 1000 Kg, 1600 Kg, 2000 Kg veya 2000 Kg dan daha fazlasını taşıyabilecek kapasitede tasarlanır. Genel özellikler seçilir. Yine insan asansörlerinde olduğu gibi, yük asansörlerinde de opsiyel özellikler seçilir.
 
ARI MAGAZİN ARI DESTEK
Web Tasarım Marjin.Net
Bu site içinde yeralan bütün görsel ve metinsel dokümanlar Arısan'a aittir. Her hakkı saklıdır 2012 © Gizlilik | Kullanım Şartları | Site Haritası