Arısan
 
Arısan
ANASAYFA ASANSÖR HAKKINDA İLETİŞİM
Arex
 
Yürüyen Bant
Yürüyen BantYürüyen merdivenler ve bantlar, her tip bina için vazgeçilmez taşıma sistemleridir. Yüksek teknoloji ve etkileyici dizaynlarıyla da binanın değerini artıran unsurların başında gelirler.Arısan Asansör çok geniş model yelpazesiyle modern konveyor sistemlerinde günümüz ihtiyaçlarının her birini karşılayabilmektedir.

Dünyanın dört bir yanında metrolar, havaalanları, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, oteller gibi birçok binada kullanılan yüksek kaliteli ürünleri ve müşteri odaklı yaklaşımı ile Arısan Asansör sektöründe öncü ve lider firmalardan birisi konumundadır.

Arısan, yüzyılın en yüksek teknoloji uygulamasıyla mesafe sınırı tanımaksızın üretilen asansör-hidrolik asansör (Lift-Hydraulic Lift), yürüyen merdiven (Escalator), yürüyen bant (moving side walk) sistemlerini, mühendislik hizmetiyle birlikte Türk Asansör Sektörü'nün hizmetindedir.

Uygulama alanları;
Konutlar, otel-işyeri, alış-veriş merkezleri, villalar, yüksek hız isteyen yüksek kuleler ve enerji tasarrufuna gerek duyulan her yerde. Dünyaca kabul edilen konforuyla emniyetli Avrupa ve TSE standartlarına uygun imalatı ile asansör-hidrolik asansör uygulamasını, insan-hasta-yük-panoramik olarak son derece kaliteli ve sessiz; vibrasyonsuz elektronik kontrollü ve teknolojinin en son ürününü hizmetinize sunmaktayız. Satış sonrası servis ve bakım garantisi ile sadece Türkiye'de değil bütün dünyada kaliteyle bütünleşmektedir.

Arısan, yüzyılın en yüksek teknoloji uygulamasıyla üretilen asansör-hidrolik asansör (Lift-Hydraulic Lift), yürüyen merdiven (Escalator), yürüyen bant (moving side walk) sistemlerini, mühendislik hizmetiyle birlikte satış sonrası bakım garantisi ile Türk Asansör Sektörü'nün hizmetine sunmaktan gurur duymaktadır.

 
ARI MAGAZİN ARI DESTEK
Web Tasarım Marjin.Net
Bu site içinde yeralan bütün görsel ve metinsel dokümanlar Arısan'a aittir. Her hakkı saklıdır 2012 © Gizlilik | Kullanım Şartları | Site Haritası